Świąteczny BON podarunkowy - spraw sobie lub swoim bliskim prezent -> Sprawdź
klinika-Sephia-Med
NAZWA I ADRES

SEPHIA MED
ul. Armii Krajowej 60
62-035 Kórnik-Bnin

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

Sobota: 9:00 – 15:00

NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl
Zamknij
Menu
Wróć

Ujędrnienie – co z tą luźną skórą?

Co z ta luźna skórą? Ujędrnienie w KLINICE SEPHIA MED
Co z ta luźna skórą? Ujędrnienie w KLINICE SEPHIA MED

Co z tą luźną skórą?

Dla wielu ludzi, w obecnych czasach wygląd jest rzeczą bardzo istotną. Staramy się utrzymywać zdrowy tryb życia tzn. jeść zbilansowane posiłki, uprawiać przeróżne dyscypliny sportowe, jednak nie zawsze nasza skóra jest w stanie sprostać naszym oczekiwaniom. Szczególnie z upływem lat, lub także po ciąży czy też po zrzuceniu dużej ilości kilogramów nasza skóra traci jędrność i sprężystość. Na szczęście istnieje kilka ciekawych zabiegów, dzięki którym poradzimy sobie z wszelkimi niedoskonałościami najszego ciała.

 • Medyczna Fala Radiowa RF

Jest to zabieg, który umożliwia głęboką penetrację fali radiowych wewnątrz tkanki, jest  idealnym wyborem dla klientek, które chcą uniknąć zabiegu chirurgicznego.

Bardzo duża grupa osób cierpi z powodu niedoskonałości wynikających z utraty elastyczności skóry. Problem ten dotyczy przeważnie kobiet, których brzuchy po okresach ciąży nie wróciły do poprzednich kształtów, osób które w krótkim czasie schudły, jednak ich skóra w wyniku rozciągnięcia włókien kolagenowych nie jest już tak napięta oraz osób które z racji wieku nie są zadowolone z jakości skóry na swoich ramionach, udach, kolanach czy brzuchu.

Korzystając z zabiegów skóra zostaje wzmocniona i ujędrniona. Dochodzi do szeregu procesów w skórze właściwej, między innymi do skrócenia włókien kolagenowych i pobudzenia  produkcji elastyny, substancji niezbędnych dla prawidłowego napięcia skóry.

 • Radiofrekwencja mikroigłowa + Rf frakcyjny Intaject

Zabieg polega  na dotarciu przy  udziale 540 igieł oraz fali radiowej o niskiej  częstotliwości w głąb skóry właściwej. Igły powodują mikronakłucia, które są bodźcem do powstania nowych komórek skóry.  Diatermia, czyli podgrzanie fibroblastów  do temp. 65°C, przyczynia się do powstawania nowego kolagenu oraz  elastyny.
Fala radiowa daje efekt głębokiego  termoliftingu skóry właściwej.
Dzięki takiemu działaniu różnych czynników składniki aktywne docierają do głębokich warstw skóry, przyczynia się do tego również zjawisko elektroporacji. Poprzez otwarte mikrokanały w błonie komórkowej następuje stymulacja do tworzenia się nowych włókien kolagenowych, samoodtwarzanie kwasu hialuronowego
oraz produkcja elastyny.

 • Hifu to przełomowy, bezoperacyjny lifting nowej generacji

Prowadzi do kontrolowanej punktowej nekrozy tkanki łącznej, dzięki czemu tworzą się nowe, usystematyzowane włókna kolagenowe.Za pomocą krótkich impulsów docierających na określoną głębokość obszaru zabiegowego, w którym dochodzi do wytworzenia małych sfer uszkodzeń koagulacyjnych, bez naruszenia tkanek otaczających i powierzchniowych warstw skóry. Koagulacja w docelowej warstwie tkanki skórnej następuje poprzez ogrzanie jej do temperatury 65 stopni.

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Za pomocą formularza

  lub bezpośrednio

  NAZWA I ADRES

  SEPHIA MED
  ul. Armii Krajowej 60
  62-035 Kórnik-Bnin

  Wyznacz trasę
  NIP: 782 156 81 36
  Nr. konta: 63 1240 1747 1111 0010 5050 97 61
  NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl GODZINY OTWARCIA

  Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

  Sobota: 9:00 – 15:00