Świąteczny BON podarunkowy - spraw sobie lub swoim bliskim prezent -> Sprawdź
klinika-Sephia-Med
NAZWA I ADRES

SEPHIA MED
ul. Armii Krajowej 60
62-035 Kórnik-Bnin

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

Sobota: 9:00 – 15:00

NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl
Zamknij
Menu
Cena: 800 zł Czas: 60 min

Na czym polega  wykonanie zabiegu „Mezoterapia igłowa fibryną bogatopłytkową”?

Fibryna bogatopłytkowa, tak jak osoczę bogatopłytkowe to substancja zaliczana do autologicznych preparatów krwiopochodnych. Preparaty te pozyskiwane są z krwi pacjenta, która poddawana jest procesowi odwirowana w specjalistycznej wirówce laboratoryjnej. Fibryna bogatopłytkowa  zawiera wysokie stężenie komórek macierzystych, a jej działanie polega na stopniowym uwalnianiu czynników wzrostu przez płytki krwi. Komórki macierzyste uwalniane z przestrzeni siateczki fibrynowej silnie stymulują odnowę biologiczną tkanek. Po wykonanym zabiegu w skórze dochodzi do procesów naprawczych, co powoduje stopniowe wygładzenie zmarszczek, poprawę napięcia, gęstości skóry, oraz regenerację naskórka i skóry właściwej. Zabieg jest bardzo bezpieczny i nie wywołuje reakcji uczuleniowych , ponieważ fibryna jest preparatem auto-biologicznym pozyskiwanym z krwi pacjenta. 

Do zabiegów stosujemy wyłącznie zestawy firmy  INNMEDIS posiadające pełną certyfikację medyczną, co gwarantuje bezpieczeństwo i potwierdzoną skuteczność wykonywanych zabiegów. 

Zestaw do fibryny bogatopłytkowej zawiera specjalne probówki, umożliwiające otrzymanie najwyższej jakości preparatu, który zostaje podany za pomocą iniekcji do skóry właściwej.

Przebieg zabiegu Mezoterapii igłowej fibryną bogatopłytkową:

Po wstępnej konsultacji, wypełnieniu ankiety medycznej oraz omówieniu zabiegu przystępuje się do pobrania krwi. Pobraną krew  poddaje się odwirowaniu, w wyniku czego dochodzi do wytrącenia fibryny bogatopłytkowej . Aby zmniejszyć dyskomfort, miejsce zabiegowe znieczulane jest kremem z lidokainą. Następnie metodą iniekcji, fibryna jest aplikowana w okolice wymagające regeneracji i delikatnego wypełnienia. Zabiegi najczęściej wykonuje się na okolice oczu, bruzdy nosowo – wargowe i zmarszczki, a także szyję, dekolt i dłonie.

Efekty:

Efekty jakie uzyskujemy po wykonaniu zabiegu to delikatne wypełnienie zmarszczek, skóra pobudzona jest do regeneracji. Już po około 2 tygodniach  zauważalna  jest poprawa  kondycji skóry, a  procesy starzenia zostają spowolnione. Po zabiegu widoczne są zaczerwienienia w miejscach wkłucia, może się pojawić delikatny obrzęk, który utrzymuje się maksymalnie 2 dni.

Wskazania:

 • zmarszczki  na czole, wokół ust i oczu
 • cienie pod oczami 
 • skóra mało elastyczna, wymagająca regeneracji
 • skóra szara/matowa
 • zmarszczki na szyi dekolcie i dłoniach
 • blizny i rozstępy

Przeciwwskazania:

 • ciąża i karmienie piersią
 • choroby nowotworowe ( do 5 lat od wyleczenia)
 • zażywanie aspiryny, leków przeciwbólowych i niesteroidowych leków przeciwzapalnych (ibuprofen)
 • cukrzyca 
 • choroby autologiczne 
 • choroby krwi
 • opryszczka
 • infekcje wirusowe/bakteryjne

Seria zabiegowa: 

Zalecana seria zabiegowa to 3 spotkania w odstępie miesiąca.   

Cena: 800 zł 

Czas: 60 min

Umów wizytę

Mezoterapia igłowa z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej to innowacyjny zabieg regeneracji i odmładzania skóry, który korzysta z naturalnych składników własnego organizmu pacjenta.

Fibryna bogatopłytkowa, uzyskana z krwi pacjenta, zawiera cenne czynniki wzrostu, które stymulują procesy regeneracyjne, odżywienie skóry oraz produkcję kolagenu.

Zabieg mezoterapii igłowej z fibryną bogatopłytkową sprawdza się doskonale w walce ze zmarszczkami, utratą jędrności, a także w poprawie tekstury i kolorytu skóry.

Bezpieczny, naturalny i skuteczny – mezoterapia igłowa fibryną bogatopłytkową to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną odzyskać młodzieńczy wygląd i blask swojej skóry.

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Za pomocą formularza

  lub bezpośrednio

  NAZWA I ADRES

  SEPHIA MED
  ul. Armii Krajowej 60
  62-035 Kórnik-Bnin

  Wyznacz trasę
  NIP: 782 156 81 36
  Nr. konta: 63 1240 1747 1111 0010 5050 97 61
  NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl GODZINY OTWARCIA

  Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

  Sobota: 9:00 – 15:00