Świąteczny BON podarunkowy - spraw sobie lub swoim bliskim prezent -> Sprawdź
klinika-Sephia-Med
NAZWA I ADRES

SEPHIA MED
ul. Armii Krajowej 60
62-035 Kórnik-Bnin

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

Sobota: 9:00 – 15:00

NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl
Zamknij
Menu
Wróć

Mezoterapia igłowa osoczem bogatopłytkowym – terapia odmładzająca

Cena: 600-900 zł Czas: 60 min

Mezoterapia igłowa osoczem bogatopłytkowym

Na czym polega i jak wygląda wykonanie zabiegu mezoterapii igłowej osoczem bogatopłytkowym? 

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest uznawany za jeden z najbardziej bezpiecznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ze względu na 100% immunologiczną neutralność i biokompatybilność. Oznacza to, że zabieg ten nie niesie za sobą ryzyka reakcji uczuleniowych, a jego wysoka skuteczność w osiągnięciu zamierzonego efektu, związana jest z wysoką zawartością w osoczu bogatopłytkowym substancji, które są odpowiedzialne za stymulację procesów naprawczych w skórze. Metoda iniekcji osocza bogatopłytkowego opiera się na wykorzystaniu zdolności organizmu do regeneracji. Krwinki płytkowe uwalniają szereg niezbędnych do regeneracji skóry czynników wzrostu, m.in. PDGF, TGF-β1, TGF-β2, VEGF oraz EGF. Pobudzają one procesy naprawy tkanek, pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu, wspomagają proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych oraz aktywują komórki macierzyste do powstawanie nowych komórek naskórka. W efekcie następuje regeneracja skóry, poprawia jej napięcia, elastyczność, gęstość, natomiast zmarszczki i fałdy są wygładzone. Skóra jest lepiej ukrwiona i nawilżona, co daje efekt wyraźnego jej odmłodzenia. Twarz nabiera niepowtarzalnego blasku.

Podczas zabiegu pobierana jest krew własna pacjenta przy użyciu specjalnego zestawu do pobierania krwi bezpośrednio do charakterystycznych probówek, następnie wspomniane pojemniki z zawartością krwi umieszczane są w specjalnej do tego celu wirówce laboratoryjnej. W wyniku tej operacji płytki krwi zostają odseparowane od pozostałych składników, a następnie zagęszczone i zawieszone w osoczu krwi. Właściwie przygotowany preparat osocza bogatopłytkowego wstrzykiwany jest w skórę w wybrane partie z zastosowaniem mezoterapii igłowej lub liniowo wzdłuż zmarszczek i fałdów skóry. Dla pełnego komfortu pacjenta przed zabiegiem obszar zabiegowy zostaje znieczulony kremem z lidokainą.

Efekty: 

Pierwsze efekty zauważalne są po około 2 tygodniach od wykonania zabiegu. Skóra staję się bardziej promienna, napięta i nawilżona. Po wykonaniu  kolejnych zabiegów  z serii zauważamy spłycenie zmarszczek i zwiększenie gęstości skóry. 

 

Seria zabiegowa: 3-4 zabiegi w odstępie miesiąca

Cennik:

– cała twarz – 600zł,
– cała twarz + szyja – 900zł

Czas trwania: 60min

Umów wizytę

Wskazania:

 • zmarszczki,
 • bruzdy,
 • kurze łapki,
 • blizny/rozstępy,
 • zmniejszona gęstość skóry,
 • skóra szara/matowa,
 • potrzeba regeneracji skóry po inwazyjnych zabiegach laserowych.

Przeciwwskazania:

 • ciąża oraz okres karmienia,
 • choroba nowotworowa,
 • choroby przebiegające z zaburzeniami funkcji lub liczby płytek krwi,
 • zaburzenia krzepliwości krwi,
 • choroby krwi,
 • nietolerancja iniekcji,
 • aktywna opryszczka lub inne zakażenia skóry.

Mezoterapia igłowa osoczem bogatopłytkowym to zaawansowany zabieg odmładzania skóry, oparty na naturalnych właściwościach osocza bogatopłytkowego, pozyskiwanego z krwi pacjenta.

Osocze bogatopłytkowe zawiera cenne białka i czynniki wzrostu, które stymulują produkcję kolagenu, regenerację komórek oraz odżywienie skóry.

Zabieg mezoterapii igłowej z osoczem bogatopłytkowym doskonale sprawdza się w redukcji zmarszczek, poprawie jędrności i elastyczności skóry oraz przyspieszeniu gojenia blizn i przebarwień.

Naturalny, bezpieczny i skuteczny, mezoterapia igłowa osoczem bogatopłytkowym stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących odzyskać młodzieńczy wygląd i zdrowie swojej skóry.

Umów wizytę

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Za pomocą formularza

  lub bezpośrednio

  NAZWA I ADRES

  SEPHIA MED
  ul. Armii Krajowej 60
  62-035 Kórnik-Bnin

  Wyznacz trasę
  NIP: 782 156 81 36
  Nr. konta: 63 1240 1747 1111 0010 5050 97 61
  NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl GODZINY OTWARCIA

  Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

  Sobota: 9:00 – 15:00