Świąteczny BON podarunkowy - spraw sobie lub swoim bliskim prezent -> Sprawdź
klinika-Sephia-Med
NAZWA I ADRES

SEPHIA MED
ul. Armii Krajowej 60
62-035 Kórnik-Bnin

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

Sobota: 9:00 – 15:00

NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl
Zamknij
Menu
Cena: 250 zł Czas: 40 min

Oxy Dermie bioinfuzja tlenowa / skóra głowy

Innowacyjny zabieg komórkowej Bioinfuzji Tlenowej Oxy Dermie to wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry za pomocą czystego i skoncentrowanego tlenu. Metoda Oxy Dermie wykorzystuje specjalnie przygotowane urządzenie, które w bezbolesny i bezpieczny sposób dostarcza skórze niezwykle cennych substancji zawartych w koncentratach oraz zaopatruje komórki w życiodajny tlen. Dzięki połączeniu nowoczesnej technologii produkcji czystego tlenu oraz specjalnie przygotowanych preparatów dermokosmetycznych, zabieg ten stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegów inwazyjnych.

Metoda iniekcji tlenowej Oxy Dermie wykorzystując naturalny i bezpieczny dla całej populacji składnik jakim jest czysty tlen, gwarantuje możliwość zastosowania terapii u każdego Klienta bez względu na wiek i rodzaj skóry

Mezoterapia tlenowa jest to opatentowana w Danii metoda odmładzania i nawilżania skóry na poziomie komórkowym. Specjalne urządzenie wyposażone w sita molekularne, oczyszcza powietrze z azotu i zwiększa stężenie tlenu do 95%. Zabieg z użyciem tlenu hiperbarycznego polega na aplikowaniu za pomocą aerografu składników aktywnych oraz oczyszczonego tlenu w głębokie warstwy skóry głowy. Tlen hiperbaryczny działa na naskórek antybakteryjnie i przeciwzapalnie, zwiększa regenerację komórek. Skóra głowy jest intensywnie nawilżona, a jej kondycja natychmiastowo ulega poprawie.

Zabieg mezoterapii tlenowej poprawia mikrokrążenie, regeneruje fibroblasty odpowiedzialne za tworzenie kolagenu oraz zwiększa metabolizm komórkowy. Ponadto zapobiega starzeniu się włosa, ułatwia wchłanianie substancji czynnych mających na celu likwidację niedoskonałości skóry owłosionej, rewitalizując skórę i sprawiając, że włosy stają się mocniejsze, elastyczne, czystsze i bardziej błyszczące.

Infuzja tlenowa jest stosowana w celu odmłodzenia włosów oraz jako szczególny zabieg przeciw wypadaniu. Właśnie z tego szczególnego powodu jest on polecany kobietom i mężczyzn w celu skutecznego leczenia łysienia. Mezoterapia tlenowa jest stosowana z takimi samymi doskonałymi efektami w leczeniu innych problemów skóry owłosionej, takich jak łojotokowe zapalenie skóry głowy, łupież czy przetłuszczająca się skóra głowy.

Zabieg nie wymaga żadnych dodatkowych przygotowań. Jest całkowicie bezbolesny z natychmiastowym efektem, może być wykonywany przez cały rok.

Zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów – 1 zabieg w tygodniu.

Cena: 250zł

Czas trwania: 40min

Umów wizytę

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Za pomocą formularza

  lub bezpośrednio

  NAZWA I ADRES

  SEPHIA MED
  ul. Armii Krajowej 60
  62-035 Kórnik-Bnin

  Wyznacz trasę
  NIP: 782 156 81 36
  Nr. konta: 63 1240 1747 1111 0010 5050 97 61
  NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl GODZINY OTWARCIA

  Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

  Sobota: 9:00 – 15:00