Świąteczny BON podarunkowy - spraw sobie lub swoim bliskim prezent -> Sprawdź
klinika-Sephia-Med
NAZWA I ADRES

SEPHIA MED
ul. Armii Krajowej 60
62-035 Kórnik-Bnin

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

Sobota: 9:00 – 15:00

NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl
Zamknij
Menu
Wróć

Cera naczyniowa i pękające naczynka – laseroterapia

Pękające naczynka - KLINIKA SEPHIA MED
Pękające naczynka – KLINIKA SEPHIA MED

Okres jesienno – zimowy to czas kiedy możemy na skórze zauważyć zaostrzenie zmian rumieniowych oraz skłonność do pękających naczynek. Problem ten dotyczy coraz większej liczby osób w różnym wieku, choć najczęściej występuje między 30 a 50 rokiem życia. Widoczna predyspozycja do czasowego, intensywnego rumienia, przekształca się w teleangiektazje widoczne na skórze jako drobne, pajączkowate naczynia, które nie znikają samoistnie.
Istotne jest jak najwcześniejsze zdiagnozowanie przypadłości i podjęcie odpowiednich działań, które zapobiegną dalszemu pękaniu naczyń krwionośnych oraz zlikwidowaniu już istniejące zmiany.

Czynnikami najczęściej zaostrzającymi problem są:


?? zmiany temperatury otoczenia
?? stres i emocje
?? zaburzenia hormonalne
?? trądzik różowaty
?? spożywanie pikantnych potraw
?? stosowanie leków o działaniu naczyniorozszerzającym

Jednym z najlepszych sposobów na radzenie sobie z widocznością zmian jest laseroterapia

Podczas zabiegu, energia świetlna pochłaniana przez hemoglobinę zamieniana jest w energię cieplną, co wywołuje koagulację i zamykanie się naczynia, czego końcowym efektem jest jego zniknięcie. Rezultat ten zazwyczaj jest trwały.
W naszym gabinecie w tym celu stosujemy medyczny laser nowej generacji, który w skuteczny sposób może naprawić problem rumienia o różnym podłożu i w różnym stopniu zaawansowania oraz zamknąć pęknięte naczynia krwionośne.Jakie inne defekty skórne można zwalczać za pomocą laseroterapii?
Trądzik – w tym przypadku laser wpływa na obkurczenie gruczołów łojowych oraz pomaga wyregulować ich aktywność. Oprócz tego likwiduje obecne na skórze wykwity trądzikowe i zapobiega powstawaniu nowych.
Fotoodmładzanie – zabieg ten pozwala na dogłębną odbudowę skóry i redukcję oznak starzenia. Efektem są wygładzone zmarszczki, poprawiony kontur twarzy i napięta skóra.
Przebarwienia – użycie lasera w celu niwelowania przebarwień to skuteczna metoda likwidowania zmian melaninowych, ponieważ działa bezpośrednio na czynnik wywołujący powstanie zmian
Blizny i rozstępy – w tym przypadku impulsy lasera powodują koagulację uszkodzonej tkanki wraz ze stymulacją do tworzenia nowej i zdrowej. Można wówczas walczyć nawet z rozległymi bliznami.

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Za pomocą formularza

  lub bezpośrednio

  NAZWA I ADRES

  SEPHIA MED
  ul. Armii Krajowej 60
  62-035 Kórnik-Bnin

  Wyznacz trasę
  NIP: 782 156 81 36
  Nr. konta: 63 1240 1747 1111 0010 5050 97 61
  NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl GODZINY OTWARCIA

  Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

  Sobota: 9:00 – 15:00