Świąteczny BON podarunkowy - spraw sobie lub swoim bliskim prezent -> Sprawdź
klinika-Sephia-Med
NAZWA I ADRES

SEPHIA MED
ul. Armii Krajowej 60
62-035 Kórnik-Bnin

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

Sobota: 9:00 – 15:00

NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl
Zamknij
Menu
Wróć

Zmarszczki i brak jędrności skóry

Zmarszczki i brak jędrności skóry - KLINIKA-SEPHIA-MED
Zmarszczki i brak jędrności skóry – KLINIKA-SEPHIA-MED

Zmarszczki i brak jędrności skóry i Jak sobie z nimi poradzić?

Starzenie się skóry jest fizjologicznym procesem. Zależy od wielu czynników takich jak styl życia, ilość snu, ekspozycji na słońce, czynników środowiskowych i genetycznych, oraz codziennej pielęgnacji.

W procesie starzenia się  skóry istotnym problemem  jest spadek ilości kolagenu i elastyny. Elastyna jest budulcem tkanek, która charakteryzuje dużą giętkość i elastyczność, a kolagen jest podporą. Te dwa białka doskonale się uzupełniają.

Ubytek kolagenu i elastyny powoduje, że skóra  przestaje być jędrna, sprężysta i elastyczna. Także spadek kwasu hialuronowego  przyczynia się do odwodnienia skóry, co powoduje jej suchość i staje się bardziej podatna na powstawanie zmarszczek.

Jakie zabiegi wykonać aby odmłodzić skórę i spowolnić jej starzenie?

 • Zabiegi pielęgnacyjne –  oparte na masażu i wykorzystaniu aktywnych substancji dopasowanych do potrzeb skóry.
 • Fala radiowa  Coax Med – Działanie fali radiowej przyczynia się do głębokiego rozgrzania skóry właściwej, co powoduje stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych.  Dzięki wykonanej serii zabiegów zwiększamy jędrność skóry i  jej elastyczność,  staje się ona wygładzona, a zmarszczki spłycone.
 • Fotoodmładzanie  –  w zabiegu kalibrowane światło  pulsacyjne, emitowane przez głowicę przenika w głąb skóry i podgrzewa kolagen, który odzyskuje prawidłową strukturę. Zabieg fotoodmładzania CPL jest kuracją wielopłaszczyznową, ponieważ jednocześnie usuwa drobne zmarszczki, piegi,  przebarwienia słoneczne, rumień twarzy, oraz  rozszerzone pory.
 • Stymulatory tkankowe –  to wykorzystywane w terapii przeciwstarzeniowej preparaty służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu metodą mezoterapii dają bardzo naturalne efekty poprawy gęstości, jędrności, oraz jakości  skóry. Grupa preparatów biostymulujących jest bardzo bogata i nieustannie się poszerza. Jednak każdy z nich jest inny pod względem rodzaju substancji czynnych, mechanizmu działania czy techniki iniekcji.

Produkty nowej generacji zawierają mnóstwo składników aktywnych, takich jak aminokwasy, peptydy, kwas hialuronowy nisko i wysokocząsteczkowy, które w sposób  naturalny  stymulują nasze komórki do produkcji nowego    kolagenu i elastyny. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej NAPISZ, ZADZWOŃ 788 878 680, lub UMÓW SIĘ na  bezpłatną konsultację z kosmetologiem.

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Za pomocą formularza

  lub bezpośrednio

  NAZWA I ADRES

  SEPHIA MED
  ul. Armii Krajowej 60
  62-035 Kórnik-Bnin

  Wyznacz trasę
  NIP: 782 156 81 36
  Nr. konta: 63 1240 1747 1111 0010 5050 97 61
  NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl GODZINY OTWARCIA

  Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

  Sobota: 9:00 – 15:00