Świąteczny BON podarunkowy - spraw sobie lub swoim bliskim prezent -> Sprawdź
klinika-Sephia-Med
NAZWA I ADRES

SEPHIA MED
ul. Armii Krajowej 60
62-035 Kórnik-Bnin

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

Sobota: 9:00 – 15:00

NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl
Zamknij
Menu
Wróć

Na czym polega lipoliza iniekcyjna i kiedy się ją stosuje?

Na czym polega lipoliza iniekcyjna i jak się ją stosuje?
Lipoliza iniekcyjna w gabinecie SEPHIA MED w Kórniku

Lipoliza to inaczej zabieg kosmetyczny, który ma na celu rozpuszczenie tkanki tłuszczowej. Jest to zabieg bezpieczny i skuteczny, który można wykonać w każdym wieku. Zabieg polega na wstrzyknięciu podskórnie fosfatydylochiny, który rozpuszcza tkankę tłuszczową. Zabieg jest bezbolesny, a efekty są widoczne natychmiast po jego wykonaniu. Lipoliza jest zabiegiem, który można wykonać w każdym wieku, ponieważ jest bezpieczny i skuteczny.

Czym jest lipoliza?

Lipoliza to zabieg medyczny, który polega na usunięciu tkanki tłuszczowej z organizmu. Jest on stosowany w leczeniu otyłości oraz cellulitu. Zabieg ten jest bezpieczny i skuteczny, a jego efekty są widoczne już po kilku tygodniach.

Lipoliza iniekcyjna, jak działa?

Zastrzyki lipolizujące to świetny sposób na pozbycie się niechcianego tłuszczu. Mogą być stosowane na każdym obszarze ciała, w tym na twarzy, szyi, ramionach, nogach i brzuchu. Najlepszą rzeczą w zastrzykach do lipolizy jest to, że są one stosunkowo bezbolesne i mają bardzo mało skutków ubocznych.

Zastrzyki lipolizy iniekcyjnej działają poprzez rozbijanie komórek tłuszczowych. Komórki tłuszczowe są następnie wchłaniane przez organizm i eliminowane przez mocz. Zastrzyki lipolizujące mogą być wykonywane w specjalistów. Zabieg trwa około godziny i nie wymaga znieczulenia.

Na czym polega lipoliza iniekcyjna i jak się ją stosuje?
Zabieg lipolizy iniekcyjnej wykonywany w gabinecie Kórniku

Efekty lipolizy iniekcyjnej

Zastrzyki do lipolizy są zwykle podawane w serii od trzech do pięciu zabiegów. Liczba potrzebnych zabiegów zależy od ilości tłuszczu, który ma być usunięty. Większość osób widzi zauważalną różnicę już po pierwszym zabiegu.

Zastrzyki do lipolizy iniekcyjnej to bardzo skuteczny sposób na usunięcie niechcianego tłuszczu. Istnieje bardzo niewiele skutków ubocznych, a zabieg jest stosunkowo bezbolesny.

Kiedy stosować lipolizę?

Lipoliza jest zabiegiem medycznym, który usuwa tkankę tłuszczową z organizmu. Jest on stosowany w leczeniu otyłości oraz cellulitu. Zabieg ten jest bezpieczny i skuteczny, a jego efekty są widoczne już po kilku tygodniach.

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Za pomocą formularza

  lub bezpośrednio

  NAZWA I ADRES

  SEPHIA MED
  ul. Armii Krajowej 60
  62-035 Kórnik-Bnin

  Wyznacz trasę
  NIP: 782 156 81 36
  Nr. konta: 63 1240 1747 1111 0010 5050 97 61
  NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl GODZINY OTWARCIA

  Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

  Sobota: 9:00 – 15:00