Świąteczny BON podarunkowy - spraw sobie lub swoim bliskim prezent -> Sprawdź
klinika-Sephia-Med
NAZWA I ADRES

SEPHIA MED
ul. Armii Krajowej 60
62-035 Kórnik-Bnin

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

Sobota: 9:00 – 15:00

NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl
Zamknij
Menu

Fala uderzeniowa Poznań

Czy wiesz, czym jest fala uderzeniowa? Poznań jest doskonałym miejscem do skorzystania z takiego zabiegu. To nowoczesna terapia, która pozwala na skutecznie walczyć z miejscową otyłością. Zabieg wykonuje się również w przypadku cellulitu – nawet tego zaawansowanego, III i IV stadium. Wszystko dzięki falom akustycznym, które odznaczają się wyjątkową siłą działania i rozprzestrzeniają się na szeroki obszar.

Zabieg falą uderzeniową Poznań

Fala uderzeniowa w medycynie estetycznej 

Fala uderzeniowa Storz Medical - SEPHIA MED

Fala uderzeniowa stymuluje produkcję nowego kolagenu, co pobudza skórę do regeneracji i odnowy. Zabieg wspomaga usuwanie zbędnych produktów przemiany materii oraz poprawia krążenie krwi i limfy. Najczęściej stosuje się ją na uda, brzuch, pośladki i ramiona.

Obecnie mamy dwa typy urządzeń, które wykorzystują falę uderzeniową. Jeden typ wykorzystywany jest w medycynie i rehabilitacji, drugi ma zastosowanie w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Sprzęt, którego używamy – Storz Medical – ma certyfikację medyczną. Jest w pełni bezpieczny i skuteczny.

Fala uderzeniowa w Poznaniu – jak wygląda zabieg?

Na obszar zabiegowy kosmetolog nakłada żel, który umożliwia przenikanie fali akustycznej  do tkanek głębokich oraz ułatwia poruszanie się głowicą. W zabiegu wykorzystuje się dwie głowice. Pierwsza ma za zadanie rozbić komórki tłuszczowe, natomiast druga wytwarza fale wibracyjne i odpowiada za ujędrnienie skóry.

Ile kosztuje zabieg falą uderzeniową?

Zabieg falą uderzeniową w Poznaniu kosztuje powyżej 300 zł. W zależności od problemu i stopnia zaawansowania defektów skóry wykonujemy od 5 do 10 zabiegów w odstępie jednego tygodnia.

Kiedy są efekty po fali uderzeniowej?

Pierwszych efektów można spodziewać się po 3-4 zabiegach, a ostateczne efekty uzyskujemy po 3 miesiącach od zakończenia terapii: to w tym czasie dochodzi do przebudowy skóry.

Czy fala uderzeniowa boli?

Fala uderzeniowa rozbija tkankę tłuszczową i dlatego pierwsze zabiegi mogą wiązać się z uczuciem dyskomfortu.

Fala uderzeniowa dla mężczyzn

Mimo różnic w budowie tkanki tłuszczowej u kobiet i mężczyzn panowie również mogą się poddać zabiegowi. Najczęściej fala uderzeniowa pomaga mężczyznom w przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha. Aby zmaksymalizować efekty, zaleca się połączenie terapii z karboksyterapią.

Fala uderzeniowa przeciwwskazania

Podstawowe przeciwwskazania do poddania się zabiegowi z użyciem fali uderzeniowej to:

 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • zakrzepica
 • ciąża
 • metalowe implanty, w tym rozrusznik serca
 • aktywna infekcja.

Czy po fali uderzeniowej są skutki uboczne?

Po zabiegu na skórze może pojawić się zaczerwienienie. Zazwyczaj ustępuje ono tego samego dnia. Sporadycznie mogą pojawić się drobne siniaki w obszarze zabiegowym.

Jak widzisz, terapia falą uderzeniową świetnie sprawdza się w medycynie estetycznej. Jeżeli chcesz polepszyć wygląd swojej skóry z użyciem takiej serii zabiegów, zapraszamy do kontaktu.

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Za pomocą formularza

  lub bezpośrednio

  NAZWA I ADRES

  SEPHIA MED
  ul. Armii Krajowej 60
  62-035 Kórnik-Bnin

  Wyznacz trasę
  NIP: 782 156 81 36
  Nr. konta: 63 1240 1747 1111 0010 5050 97 61
  NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl GODZINY OTWARCIA

  Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

  Sobota: 9:00 – 15:00