Świąteczny BON podarunkowy - spraw sobie lub swoim bliskim prezent -> Sprawdź
klinika-Sephia-Med
NAZWA I ADRES

SEPHIA MED
ul. Armii Krajowej 60
62-035 Kórnik-Bnin

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

Sobota: 9:00 – 15:00

NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl
Zamknij
Menu
Cena: 480 - 4100 zł Czas: 30 - 45 min

BTL Emtone – to rewolucyjna technologia, która przynosi doskonałe efekty w redukcji nawet zaawansowanego cellulitu, redukcji tkanki tłuszczowej, a także poprawy jakości wiotkiej i mało elastycznej skóry. Emtone to połączenie dwóch silnych technologii: monopolarnej fali radiowej, oraz fali akustycznej. 

Połączenie tych dwóch skutecznych technologii, daje możliwość uzyskania przebudowy tkanki, nawet bardzo opornych obszarów takich jak:

 • brzuch 
 • boki brzucha
 • bryczesy  
 • uda 
 • wewnętrzne obszary ud
 • ramiona
 • pośladki 

Urządzenie Emtone firmy BTL jest sprzętem medycznym, posiada również certyfikacje amerykańskiej agencji FDA. Badania klinicznie potwierdzają, że jednoczesne zastosowanie dwóch technologii podczas jednego zabiegu zwiększają skuteczność w modelowaniu sylwetki i w walce z cellulitem, nawet tym zaawansowanym.

W jaki sposób BTL Emtone radzi sobie  z niedoskonałościami skóry?

Cellulit jest widoczny na powierzchni skóry, jednak jest wiele przyczyn jego powstawania, a część z nich znajduje się głęboko  w tkankach. 

Monopolarna fala radiowa wykorzystywana w zabiegu dociera bardzo głęboko, bo aż do tkanki podskórnej. Jest bardzo skuteczna, ponieważ jej energia nie rozprasza się na płytszych poziomach, co wywołuje silną i głęboką regenerację. Podgrzewa tkanki podskórne do odpowiedniej kontrolowanej przez urządzenie temperatury, dzięki czemu pasma tkanki łącznej stają się bardziej sprężyste i elastyczne. Monopolarna fala radiowa działa również lipolitycznie na tkankę tłuszczową. Tkanka tłuszczowa nie odpowiada za powstawanie cellulitu, jednak jej nadmiar może zwiększać widoczność “skórki pomarańczowej”. Zatem wywołany efekt termiczny podczas zabiegu sprawia, że komórki tłuszczowe pozbywają się nagromadzonych zapasów tłuszczu, a niektóre z komórek ulegają apoptozie (śmierci komórek tłuszczowych). Fala radiowa monopolarna intensywnie działa również na skórę właściwą, pobudzając fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny, co w efekcie powoduje ujędrnienie i uelastycznienie skóry. 

Druga wykorzystywana technologia w urządzeniu Emtone to fala akustyczna, która wywołuje wibracje w tkance łącznej i rozbija zwłóknienia tworzące cellulit. Fala akustyczna nazywana również falą uderzeniową uszkadza błony komórek tłuszczowych, co przyspieszania proces lipolizy – czyli uwalniania i metabolizowania tłuszczów. Podczas zabiegu poprawia się również krążenie krwi i mikrokrążenie limfatyczne. Powoduje to przyspieszenie uwolnionych kwasów tłuszczowych oraz toksyn, a także poprawia ukrwienie i odżywienie tkanek. Skóra staję się bardziej gładka, elastyczna a cellulit zredukowany. Zsynchronizowane dostarczanie do tkanek energii cieplnej i mechanicznej powoduje strukturalne zmiany, niezbędne do uzyskania efektów w redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej  i ujędrnianiu skóry. 

Przeciwskazania do wykonania zabiegu Emtone: 

 • ciąża/karmienie piersią, lub trwająca procedura zapłodnienia in-vitro
 • zakażenia bakteryjne, wirusowe, ostre stany zapalne,
 • choroby układu krążenia,
 • rozrusznik serca, lub inny implant elektryczny,
 • choroby nowotworowe,
 • choroby wątroby i nerek, 
 • głębokie złuszczanie i zabiegi ablacyjne w obszarze zabiegowym w ciągu ostatnich 3 miesięcy
 • zabieg chirurgiczny w obszarze zabiegowym w ciągu ostatnich 3 miesiącach.

 

 • CENNIK:
 • 1 obszar zabiegowy na 1 wizycie – 480zł
 • 2 obszary zabiegowe na 1 wizycie – 780zł
 • 1 obszar zabiegowy – pakiet 4 zabiegów – 1800zł
 • 2 obszary zabiegowe – pakiet 4 zabiegów – 2900zł
 • 1 obszar zabiegowy – pakiet 6 zabiegów – 2600zł
 • 2 obszary zabiegowe – pakiet 6 zabiegów – 4100zł
Umów wizytę

Jak często należy wykonać zabieg Emtone

Zabiegi należy wykonywać 1 raz w tygodniu. Seria wynosi od 4-6 zabiegów w zależności  od zaawansowania problemu. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak ostateczne i najbardziej spektakularne efekty zauważamy po około 2 miesiącach od zakończenia zabiegów, bowiem tyle czasu tkanki potrzebują na całkowita przebudowę. 

Najczęściej zadawane pytania: 

BTL Emtone – czy zabieg jest bolesny ?

Nie, zabieg nie jest bolesny, jednak podczas poruszania głowicą po skórze klient odczuwa bardzo intensywne ciepło, które wraz z zakończeniem zabiegu stopniowo ustępuje. 

BTL Emtone – czy po zabiegu mogę wrócić do codziennych aktywnośći?

Tak, po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności, zazwyczaj nie występują dolegliwości bólowe, czy dyskomfort po wykonanym zabiegu. W celu przyspieszenia metabolizmu, zaleca się spożywanie dużej ilości wody (min. 2 l. na dobę).

BTL Emtone – jak wygląda skóra po zabiegu ?

W miejscu wykonania zabiegu skóra jest  mocno zaczerwieniona, jednak dość wraca do normalnego kolorytu. 

BTL Emtone – czy występują powikłania po zabiegu ?

Nie, Emtone jest zabiegiem w pełni bezpiecznym, co potwierdzają badania kliniczne. 

 

Umów wizytę

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Za pomocą formularza

  lub bezpośrednio

  NAZWA I ADRES

  SEPHIA MED
  ul. Armii Krajowej 60
  62-035 Kórnik-Bnin

  Wyznacz trasę
  NIP: 782 156 81 36
  Nr. konta: 63 1240 1747 1111 0010 5050 97 61
  NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl GODZINY OTWARCIA

  Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

  Sobota: 9:00 – 15:00