Świąteczny BON podarunkowy - spraw sobie lub swoim bliskim prezent -> Sprawdź
klinika-Sephia-Med
NAZWA I ADRES

SEPHIA MED
ul. Armii Krajowej 60
62-035 Kórnik-Bnin

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

Sobota: 9:00 – 15:00

NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl
Zamknij
Menu
Cena: 200 - 1350 zł Czas: 30 - 60 min

Na czym polega i jak wygląda wykonanie zabiegu Icoone na twarz?

Jeśli chcesz poprawić kondycję swojej skóry, wygładzić zmarszczki, zniwelować oznaki starzenia i odświeżyć twarz, zabieg Icoone może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Ta metoda masażu podciśnieniowego, wykorzystująca specjalne głowice, jest obecnie jednym z najskuteczniejszych sposobów na odmładzanie skóry.

Jak działa zabieg Icoone?

Icoone to zabieg, który wykorzystuje specjalne głowice, posiadające setki mikro-otworów, aby stymulować każdy milimetr skóry. Dzięki zasysaniu powietrza w tych otworach, skóra jest intensywnie i precyzyjnie masowana, a to prowadzi do redukcji luźnej skóry, obrzęków limfatycznych, blizn i wielu innych problemów.

Zalety zabiegu Icoone na twarz

Zabieg Icoone na twarz to nieinwazyjna i bezpieczna metoda odmładzania skóry. Nie powoduje rozciągania, rozgrzewania układu limfatycznego ani urazów. Pobudza głębokie warstwy skóry, zwiększając pracę fibroblastów i produkcję elastyny oraz kolagenu. To właśnie te substancje wpływają na młody wygląd. Ponadto, zabieg ten poprawia krążenie krwi i limfy oraz odblokowuje kanaliki limfatyczne.

Dla kogo jest zabieg Icoone na twarz?

Zabieg Icoone na twarz jest przeznaczony dla każdej osoby, która chce poprawić wygląd swojej skóry. Bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu sprawiają, że może być on wykonywany nawet u osób z delikatną skórą.

Jak wygląda zabieg Icoone na twarz?

Zabieg Icoone na twarz trwa zazwyczaj około 30 minut. Przed rozpoczęciem zabiegu specjalista ocenia stan skóry, aby dobrać odpowiednią głowicę oraz ustawienia masażu. Następnie głowica jest prowadzona po całej twarzy, włączając w to okolice oczu i ust. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Jak często należy powtarzać zabieg Icoone na twarz?

Częstotliwość zabiegów zależy od stanu skóry oraz oczekiwanych efektów. Zazwyczaj zaleca się wykonanie serii 6-8 zabiegów, które są wykonywane co tydzień. Następnie, w celu utrzymania efektów, zaleca się wykonywanie zabiegu raz na miesiąc lub co kilka miesięcy. Ostateczną decyzję dotyczącą częstotliwości zabiegów powinien podjąć kosmetolog, który przeprowadził zabieg i zna stan skóry pacjenta. Warto jednak pamiętać, że regularne wykonywanie zabiegu Icoone na twarz może przynieść długotrwałe efekty odmładzające oraz poprawić kondycję skóry na dłuższy czas.

Czy można łączyć zabieg Icoone na twarz z innymi zabiegami kosmetycznymi?

Tak, zabieg Icoone na twarz może być łączony z innymi zabiegami kosmetycznymi, takimi jak peelingi chemiczne czy mezoterapia. Zabieg Icoone może zwiększyć efektywność tych zabiegów, co pozwala osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.

Jakie są efekty zabiegu Icoone na twarz?

Efekty zabiegu Icoone na twarz są widoczne już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się gładsza, bardziej jędrna i elastyczna. Po serii zabiegów zauważalne są również efekty odmładzające, takie jak zmniejszenie zmarszczek, poprawa owalu twarzy oraz poprawa kolorytu skóry.

Czy zabieg Icoone na twarz jest bezpieczny?

Tak, zabieg Icoone na twarz jest bezpieczny i nieinwazyjny. Nie powoduje urazów skóry, a dzięki zastosowaniu odpowiednich głowic oraz ustawień masażu, zabieg można dostosować do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu Icoone na twarz?

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu Icoone na twarz są choroby skóry, choroby układu krążenia, opryszczka oraz choroby nowotworowe. Osoby z wszczepionym rozrusznikiem serca oraz ciążące powinny skonsultować się z lekarzem przed wykonaniem zabiegu.

Podsumowanie

Zabieg Icoone na twarz to bezpieczna i skuteczna metoda odmładzania skóry. Dzięki zastosowaniu specjalnych głowic i techniki masażu podciśnieniowego, pobudzane są głębokie warstwy skóry, co prowadzi do produkcji kolagenu i elastyny oraz redukcji zmarszczek i obrzęków limfatycznych. Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

 1. Jak często należy powtarzać zabieg Icoone na twarz?
  Zazwyczaj zaleca się wykonanie serii 6-8 zabiegów, które są wykonywane co tydzień.
 2. Czy zabieg Icoone na twarz jest bezpieczny?
  Tak, zabieg Icoone na twarz jest bezpieczny i nieinwazyjny.
 3. Czy można łączyć zabieg Icoone na twarz z innymi zabiegami kosmetycznymi?
  Tak, zabieg Icoone na twarz może być łączony z innymi zabiegami kosmetycznymi, takimi jak peelingi chemiczne czy mezoterapia.
 4. Kiedy nie należy wykonywać zabiegu Icoone na twarz?
  Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu Icoone na twarz są choroby skóry, choroby układu krążenia oraz choroby nowotworowe. Osoby z wszczepionym rozrusznikiem serca oraz ciążące powinny skonsultować się z lekarzem przed wykonaniem zabiegu.
 5. Jakie są efekty zabiegu Icoone na twarz?
  Po zabiegu Icoone na twarz skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna, a także poprawia się jej koloryt. Zmniejszają się także widoczne zmarszczki.
 6. Czy zabieg Icoone na twarz jest bolesny?
  Nie, zabieg Icoone na twarz jest bezbolesny i nieinwazyjny.
 7. Dla kogo jest zabieg Icoone na twarz?
  Zabieg Icoone na twarz jest przeznaczony dla każdej osoby, która chce poprawić wygląd swojej skóry.
 8. Jak wygląda zabieg Icoone na twarz?
  Zabieg Icoone na twarz trwa zazwyczaj około 30 minut i jest przeprowadzany za pomocą specjalnych głowic, które pobudzają skórę.
 9. Czy zabieg Icoone na twarz może zwiększyć efektywność innych zabiegów kosmetycznych?
  Tak, zabieg Icoone na twarz może zwiększyć efektywność innych zabiegów kosmetycznych, takich jak peelingi chemiczne czy mezoterapia.
 10. Jakie są zalety zabiegu Icoone na twarz?
  Zabieg Icoone na twarz jest bezpieczny i nieinwazyjny, a także prowadzi do produkcji kolagenu i elastyny, zmniejszenia zmarszczek i obrzęków limfatycznych. Dodatkowo, poprawia krążenie krwi i limfy oraz odblokowuje kanaliki limfatyczne, co wpływa na ogólny wygląd skóry.

Cennik:

ICOONE NA TWARZ – masaż liftingujący – 200zł
ICOONE NA TWARZ – PAKIET 5 ZABIEGÓW – 900zł
ICOONE NA TWARZ + ZABIEG KOSMETYCZNY – 300zł
ICOONE NA TWARZ + ZABIEG KOSMETYCZNY – PAKIET 5 ZABIEGÓW – 1350zł
ICOONE LIKWIDACJA PODWÓJNEGO PODBRÓDKA – 5 ZABIEGÓW – 450zł

Czas trwania: 40-60min

Umów wizytę

Wskazania:

 • zmarszczki,
 • głębokie bruzdy,
 • ziemista cera,
 • podwójny podbródek,
 • zastoje limfatyczne,
 • brak jędrności skóry.

Przeciwwskazania:

 • nowotwory,
 • stany zapalne żył,
 • przyjmowanie leków na krzepliwość krwi,
 • uszkodzenia skóry oraz zmiany skórne na obszarze zabiegowym,
 • ciąża.

Efekty:

Dzięki wykonaniu masażu podciśnieniowego uzyskujemy zaskakujące efekty tj. lifting twarzy, poprawę krążenia, zmniejszenie obrzęków limfatycznych, zniwelowanie podwójnego podbródka.

Seria zabiegowa:

Aby osiągnąć spektakularne rezultaty niezbędne jest ukończenie całego cyklu zabiegowego (od 5 do 10 sesji), 1-2 razy w tygodniu lub codziennie. Po skończeniu serii zabiegowej, zalecane jest przeprowadzanie 1 zabiegu miesięcznie dla utrzymania efektu.

Umów wizytę

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Za pomocą formularza

  lub bezpośrednio

  NAZWA I ADRES

  SEPHIA MED
  ul. Armii Krajowej 60
  62-035 Kórnik-Bnin

  Wyznacz trasę
  NIP: 782 156 81 36
  Nr. konta: 63 1240 1747 1111 0010 5050 97 61
  NUMER TELEFONU +48 788 878 680 adres email recepcja@sephiamed.pl GODZINY OTWARCIA

  Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

  Sobota: 9:00 – 15:00